דריה

מאמנת כושר ומאמנת אישית.

נולדתי למשפחה מרובת ילדים (לפחות למשפחת עולים מאוקראינה זה הרבה) 2 בנים ושלוש  בנות. חיי הספורט שלי התחילו בגיל 14 ומאז אני מכורה לאימונים ולחיים בתנועה מתמדת.

כשהייתי נערה צעירה התחלתי לטייל בארץ, טיולים עם המשפחה ועם חברים, ומאוד התחברתי לטבע. גם היום אני משתדלת לטייל, כמה שהזמן מאפשר לי. אני מאוד אוהבת לצאת אל חיק הטבע עם חברים ומשפחה לבילוי שמח ומשוחרר. בצה”ל שירתי בתור חובשת, ואחרי השחרור למדתי בקורס למורי דרך  בירושלים. בסוף הבנתי שאני חייבת לזוז יותר, וכך חזרתי לספורט. סיימתי את לימודיי במכון וינגייט כדי לעסוק במה שאני הכי אוהבת- תנועה! 

השנה הכרתי את ילנה, מנהלתNew Age Studio , הבנתי, שאנחנו באותו ראש, ושעכשיו נוכל לחלוק אתכם את האנרגיות העצומות שלנו!!

בטי

נולדתי באחד בינואר שנת 1982, תחשבו לבד בת כמה אני
אני בת הזוג של תמיר, יחד אנחנו מגדלים את נויה, בת שלוש וחצי, ואת נווה, בן שנה ושמונה חודשים, במסגרת חינוכית ביתית שאנחנו בנינו להם, או במילים אחרות כולנו “תקועים” יחד 27/7.
כרגע אני סטודנטית באוניברסיטה של החיים, והמורים שלי הם שני ילדי.
באקדמיה, סיימתי תואר ראשון בתקשורת, ומשם נכנסתי לעולם הפקות הטלוויזיה. די מהר מיציתי ובהפסקות הצהריים, יצאתי לעולם הכושר והבריאות .
הסקוואט הראשון בחיי, היה לצלילי השיר ״עוגה עוגה לשבת לקום לשבת לקום…״ כבר אז הבנתי, שספורט ותזונה הולכים יחד, מה שהוביל אותי ללימודי נטורופתיה והדרכת כושר. בשניהם אני עוסקת כיום, בדגש חזק על כושר. אני אוהבת לגרום לאנשים לאהוב פעילות גופנית, או לפחות להבין את החשיבות שלה ומתוך התובנה הזאת להתחבר. מאמינה שגוף ונפש הולכים יד ביד, שהכל מתחיל בראש, ושכל שינוי גדול מתחיל בצעד קטן.

ולאד

שמי ולאד, בן 29, מאמן כושר מטעם בית ספר למקצועות הספורט מתמחה באימונים פונקציונליים.
מתאמן קרוספיט שנתיים וחצי והנפת משקולות,
כשאני התחלתי להתאמן רציתי להוכיח לעצמי שהכל אפשרי.
אחרי שראיתי איך זה משפיע עלי ואת הסיפוק האדיר שאני מקבל, החלטתי שאני חייב להפוך את התחביב שלי למקצוע ולהעביר את זה הלאה.

סנדרה

מי סנדרה קוליקוב, בת 23.
מתרגלת ומדריכת יוגה בסגנון האתה ויניאסה דינאמית ופאוור יוגה.
מאמינה בתנועה ונשימה נכונה כמפתח לבריאות ואיכות חיים. 
ספורט תמיד היה חלק משמעותי בחיים שלי – בילדותי השתתפתי בתחרויות של אתלטיקה קלה בעיקר. 
נחשפתי ליוגה לראשונה בחיי לאחר המלצות רופא כפתרון לבעיות גב וכאבים כרוניים..מאז זה סיפור אהבה.
היוגה הפכה לחלק בלתי נפרד ממני, שם הבנתי שאני רוצה להתמקצע בתחום,  את דרכי כמדריכה התחלתי ב”סטודיו מאלה” שם עברתי הכשרה מקצועית ומקיפה בסגנונות יוגה רבים, תזונה, אנטומיה ועוד.
נחשפתי לעולם שלם של חיבור הגוף והנפש, תמיד האמנתי שהגוף והנפש אינם נפרדים זה מזו, לכן נורא חשוב להזין את עצמנו בדברים החיוניים לגוף ולתודעה יחדיו,
עקב כך אני מקפידה לשים דגש על תזונה נכונה, תנועה, מציאת המקום השליו והאושר הפנימי של כל אחד ואחת מתלמידי. 
 
בעזרת היוגה למדתי שאין דבר העומד בפני הרצון, עם קצת התמדה – הכל אפשרי והכל יגיע בזמנו. 
שיעורי היוגה שאני מלמדת דינאמיים ומשלבים בהם עקרונות של 
דיוק, נשימה וזרימה. 
אני מאמינה שכל סיטואציה בחיינו היא מבוא להתפתחות אישית. אני לומדת המון מהמתאמנים שלי ונהנת מכל רגע.

עדי

מדריכת פילאטיס מזרן ומכשירים מוסמכת מטעם קמפוס שיאים, B.A בפסיכולוגיה בשילוב התמחות בפסיכולוגיה של הספורט. אני רואה באדם מכלול של גוף-נפש.


מצאתי את שיטת הפילאטיס ככלי מדיטטיבי, שמצליח לאחד ולחזק מחדש את הקשר בין הגוף והתודעה.

השיטה דורשת להיות נוכח בזמן התרגול ובו בזמן להקשיב לתחושות, מחשבות ולרגשות שעולים במהלכו. בצורה דומה, השיטה מלווה אותי בחיי באתגרים שונים ומצליחה להזכיר לי מסרים שקל לשכוח כמו: נשימה, איזון, הקשבה, רוגע ונוכחות. פילאטיס בעייני, הוא חזון לחיים בריאים ומאוזנים וזו זכות גדולה לעסוק בשיטה ולהפיץ אותה הלאה.

צרו קשר