שיטת New Age Studio​

כולנו רוצים גוף יפה ובריא, שיראה צעיר ושרירי. כשהמטרה הזאת לנגד עינינו, התחלנו כבר מיליון פעמים להתאמן, אבל מהר מאוד גילינו שהבטחות לחוד ומציאות לחוד. התוצאות המובטחות לא הגיעו, ואנחנו מתסכול ויאוש חזרנו לאורח חיים יושבני ולא בריא.

אצלנו ב-New Age Studio מקיימים הבטחות! הצוות המקצועי שלנו עובד בשיטה הייחודית של New Age לחיטוב ולעיצוב הגוף. שיטת  New Age

מאפשרת לכם להגיע למטרה, שהצבתם לעצמכם, להוריד את אחוזי השומן, להעלות את מסת השריר, לעצב גוף בדיוק כמו שרציתם, באימונים מהנים ומספקים.

מהי שיטת New Age

שיטת New Age לחיטוב ולעיצוב הגוף פותחה על בסיס מחקרים מדעיים, והיא פועלת בהצלחה רבה כבר 30 שנה. השיטה מיועדת לנשים ולגברים ולכל רמות הכושר והיכולת.

אנחנו מאמינים, שלכל חלק בגוף יש חשיבות לתפקוד הנכון, ושאין עדיפות לאיזור ספציפי. לכן האימונים שלנו מותאמים אישית לכל מתאמן, ומאפשרים לכם להתמקד באיזורים הבעייתיים שלכם. האימונים הם אימוני כוח, שנמשכים שעה. היתרון של האימון בשיטת  New Age הוא שהאימונים מזרזים את קצב חילוף החומרים ומפתחים באופן ממוקד את מסת השריר, תוך שריפת השומנים.

האימונים שלנו מאוד ממוקדים, ומפיקים את מירב המאמץ מהשרירים, וכל אימון דורש מנוחה. לכן, ניתן לעשות שלושה אימונים בשבוע לכל היותר. החדשות המשמחות הן, שגם שני אימונים בשבוע יספיקו כדי לראות תוצאות ולהגיע אל המטרה.

הדרך (הקצרה) אל האושר

הצוות המקצועי והמנוסה של New Age studio יעזור לכם להגיע ליעדים, שהצבתם לעצמכם, בדרך הקצרה והנעימה ביותר. כבר אחרי חודש תראו שיפור משמעותי בגמישות, בקואורדינציה ובשיווי המשקל.

כמו כן, תרגישו גם ירידה בכאבי הגב ובכאבי המפרקים. דרך האימונים שלנו תלמדו להכיר את הגוף שלכם, תלמדו להעריך מחדש את היכולות שלכם, הבריאות הכללית שלכם תשתפר ותחושת האושר שלכם תגבר.

בהצלחה לכולנו,

ממני ומכל צוות New Age Studio,

ילנה.

צרו קשר