הסיפור שלי

היי, שמי ילנה לייבזון, ואני אוהבת ספורט, לא סתם אוהבת, ממש מכורה לספורט. ספורט בשבילי הוא לא אמצעי להרזיה או לבניית גוף מושלם. ספורט הוא תרופה לכל מחלה, הוא מענה לכל קושי ותמיד היה חלק בלתי נפרד מחיי.

אני מתאמנת מגיל צעיר, השתתפתי בתחרויות ברחבי הארץ, ותמיד חלמתי לעסוק רק בספורט.

ואז, כשהגיע הזמן ללכת ללמוד, למדתי תואר במדעי המחשב מהר מאוד מצאתי את עצמי על מסלול התקדמות מהיר בעולם הדיגיטאלי. לכאורה, היה לי הכל, הייתי מתכנתת בכירה בחברת תקשורת מובילה, היתה לי משכורת יפה, רכב צמוד ויציבות כלכלית. לכאורה, לא לא חסר לי דבר. אבל החלום הישן, חלום הילדות שלי סירב לגווע, הוא לא נכנע, הוא צעק ובכה ואני לא יכולתי להתעלם יותר.

כדי להרגיע אותו, התחלתי לעבוד כמאמנת כושר בערבים. כך מצאתי את עצמי בין שני עולמות, העולם הדיגיטאלי, שסיפק פרנסה ויציבות, ועולם הכושר הגופני שענה על הצרכים של הלב.

אבל הלב רצה יותר
בוקר אחד, עם המון לבטים וחששות, אבל עם תחושה פנימית חזקה, שהכל יהיה בסדר, החלטתי לעזוב את עולם ההיי-טק ולהתמסר לחלום. כיוון שאינני מאמינה בקיצורי דרך, וכיוון שהיה לי חלום להגשים, נרשמתי לקורס מדריכי כושר גופני במכון וינגייט. המשכתי בקורסים מקצועיים אצל יואל שמואלי, למדתי התעמלות לנשים בהריון ולנשים אחרי לידה. למדתי גם קורסים ביציבה ובקינזיולוגיה. עבדתי קשה, שיננתי, התמקצעתי, התקדמתי וצברתי נסיון רב בכל תחומי הכושר וההתעמלות.

 

לפעמים חלומות מתגשמים
היום אני הבעלים של- New Age Studio והמנהלת שלו. ב-New Age Studio אפשר למצוא שיעורים מגוונים לצרכים משתנים. האימונים מתנהלים באווירה נעימה ומקצועית. השיעורים מלווים את המתאמנים במעגלי החיים, ומותאמים לגילאים שונים ולשלבים שונים בחיים. ואני מאושרת ועוסקת רק בספורט ממש כפי שחלמתי כשהייתי ילדה.

ועוד חלום אחד …
רבים מאיתנו יודעים שהספורט ממלא באנרגיה, ומחזק את הגוף ואת הנפש. מחקרים הוכיחו שמוחם של אנשים פעילים ממוקד, חד ומהיר.

חלקנו יודעים גם שהספורט מגביר את הביטחון העצמי, מפחית דיכאון, ומעכב תהליכי הזדקנות. למרות זאת, רבים מתקשים להתמיד בשגרה ספורטיבית. השאיפה שלי היא לגרום לכמה שיותר אנשים להתאהב בספורט, להתמיד בו, ולהרוויח חיים בריאים יותר, יפים יותר ומאושרים יותר. זאת השליחות שלי וזה החלום החדש שלי.

בואו להגשים איתי חלומות,
אוהבת את כולכם מאוד,


ילנה.

צרו קשר